דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
קייטרינג
קייטרינג לבר מצווה
מגשי אירוח
קייטרינג לברית
קייטרינג לחינה
קייטרינג לחתונה
קייטרינג מפנק ליום הולדת
קייטרינג מיוחד לשבת חתן
קייטרינג שאלות גולשים
קייטרינג תגובות גולשים
קייטרינג למגוון אירועים
קייטרינג הצעות מחיר
קייטרינג הודעות פורום אחרונות
קייטרינג מגשי אירוח לאירועים
קייטרינג מיוחד לאירועים מיוחדים
קייטרינג לה ורנה
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
קייטרינג

קייטרינג לחינה

קייטרינג לחינה
קייטרינג לחינה

קייטרינג לחינה

החינה היא טקס חגיגי ומרגש לא פחות מאשר החתונה . היא המבוא לה, הטעימה הראשונה. היא טבועה בחותם הזוגיות ומתקיים בה  מפגש בין שתי המשפחות  - של החתן והכלה. מסורות שונות של טקס החינה מדגישות מרכיבים שונים, אבל אין ספק כי בכל אחת מהן האוכל מהווה מרכיב חשוב  ומשמעותי.

מקובל להזמין לטקס מסורתי זה מאכלים המאפיינים את העדה של הכלה. חלק ניכר מהאורחים המכבדים בנוכחותם של הטקס הם בני המשפחות המורחבות, רבים מהם אנשים מבוגרים שזוכרים את האופן שבו ציינו וחגגו את החינה בארצות מוצאם.

אם אתם רוצים לוודא ולהבטיח כי האוכל שיוגש יהיה באיכות ובטעם המצופים, רצוי לדגום ולטעום את המאכלים האמורים להיכלל בקייטרינג המבוקש. אם חשוב לכם שיוגש תפריט על טהרת מאכליה של עדה מסוימת, חפשו חברת קייטרינג המתמחה בשירות קייטרינג עדתי.

ניתן להיעזר, כמובן, גם במעשה ובמאפה ידיהן של הסבתות, אשר ודאי זוכרות את המאכלים האהובים שהכינו לפנים בכלל ואת מיני המתיקה השונים בפרט, אבל אין בכך הכרח מאחר שחברות  רבות, לרבות באזור מגוריכם, מספקות שירותי הסעדה וערוכות לספק גם לכם קייטרינג לחינה.

על מנת לא לקפח, חלילה, מי מהמוזמנים שאינם יוצאי עדתה של הכלה  ואינם נמנים עם חובבי האוכל החריף רצוי להזמין גם מזון שמקובל באירועים חגיגיים, שאינו מתובל בחריפות.

ערב רב של טעמים וניחוחות

 בד בבד עם הדגשת המוטיבים העדתיים, בלבוש, בשירים, באווירה, בריקודים ובאוכל- רצוי, מומלץ ובהחלט ניתן לשלב טעמים ומטעמים של עדות ומוצאים אחרים, כגון אוכל הודי ועיראקי כחינה מרוקנית, נודלס  וסושי בחינה תימנית ועוד.

אחד  הנושאים שראוי וחשוב להקפיד עליהם כאשר מזמינים קייטרינג לחינה הוא נושא הכשרות. הקפדה יתרה נדרשת בשל הרגישות הטבעית והמובנת של חלק ניכר מהאורחים הצפויים להשתתף בחינה, אשר רבים מהם, כצפוי וכמשוער, שומרי מסורת מבית הוריהם.

טקס החינה הוא מעין "מיני חתונה". אף שהוא נערך במתכונת מצומצמת יותר הוא אינו פחות חגיגי, אינו פחות מרשים ואינו פחות מרגש. חשוב ומוצדק להשקיע גם בנושא הקולינארי בטקס זה.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות