דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
עיסוי
עיסוי בבית
עיסוי זוגי
עיסוי עד הבית
עיסוי מקצועי
עיסוי עד הצימר
רפלקסולוגיה ואבחון כפות רגליים
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
עיסוי

עיסוי מקצועי

מסגיסטית מקצועית -איילת אפרת

עיסוי מקצועי
עיסוי מקצועי

עיסוי מקצועי

 

איך בוחרים את עיסוי מקצועי? איך מגיעים למעסה שאת הידיים שלו לא תשכחו.מחפשים עיסוי מקצועי. תמשיכו לקרוא את המאמר.

 

לעיתים גופנו זקוק לעיסוי, אנו מרגישים את השכמות הדואבות, הגב התחתון שמרגיש חלש ובכלל עייפות ותחושה של חוסר אנרגיה. מה עושים? מעסים! לעיסוי מקצועי יש את הכח לחזק אותנו ולתת לנו עוצמה ובריאות. המגע שאנו חשים במהלך העיסוי הוא זה היוצר בעבורנו מקור כח. ואין זה סוד שאנשים שמקפידים על קבלת עיסוי מקצועי פעם בשבועיים לפחות מתפקדים טוב יותר, ובעלי איכות חיים גבוהה יותר.

 

החיים המהירים תובעים מגופנו מאמצים ויכולות שהוא אינו מסוגל להן. וההרגשה היא לעיתים שאנו "גוררים" אותו ממקום למקום. תחושת הגרירה הזו המתלווה אלינו כשאנו בעיצומם של ימים עמוסים במיוחד היא זו שתגרום לנו בסופו של דבר להיות חולים יותר, איטיים יותר ופחות ממוקדים. בכדי להמשיך ולהנות מתפוקה גבוהה אנו חייבים לתחזק את גופנו בדרך אחרת ממה שהכרנו עד כה.

 

במהלך היום אנו נחשפים למצבים שונים בהם אנו נאלצים להתמודד עם מצבי מתח ודחק שונים. ההתמודדות החברתית המקובלת אינה מאפשרת לנו ליצור פתרון אמיתי להתמודדות זו, ואנו נאלצים במקרים רבים "לחנוק" את עצמנו מבפנים. לשלול כל דרך להבעה אמיתית שתיצור את פריקת האנרגיה שלה הגוף זקוק. "החנקות" רבות כאלו במהלך היום גורמים למספר דברים אך העיקרי שבהם הוא מתח – stress – שנאגר בעיקר בשרירים.

 

למתח האגור בשרירים השפעות נרחבות על בריאותנו העתידית אך כמו כל דבר שקשור בבריאותנו העתידית אם אין אנו רואים זאת אנו "מדפדפים" זאת. אך יש משהו שבחהחלט ניתן לראות באופן המידי

ירידה בתפוקה וביכולת שלנו לעבוד וליצור. המתח יגרום לנו להיות חסרי מנוחה, חסרי סבלנות ובעיקר לא יצירתיים. כולנו מכירים את התחושה שמתלווה לשנייה בו אדם מעסה לנו לנו את השכמות, התחושה היא של פריקת מתח מיידית וזה בדיוק זה. אפשרתם לגופכם לפרוק את המתח האצור בשכבות השריר ומיד תוגמלתם בתחושה טובה.

 

גוף שאינו יפרוק מתח, יצור מצבים של חולים ותחושות מחנק. המתח גובר וגובר ובסופו של דבר הוא ימצא דרך לפרוק את עצמו. ברוב המקרים הפריקה הכפויה תגרום לכם להרגיש כאילו אתם ממש חייבים חופשה (במקרה הטוב) ובמקרה הפחות טוב אתם פשוט תרגישו תחושות שמעולם לא הרגשתם. איברים שלא כאבו מעולם יתחילו לכאוב, כאבי שרירים במקומות מוזרים ועוד ועוד..

 

היכולת שלכם כיום לקבל עיסוי מקצועי היא קלה ופשוטה מאי פעם. עשרות מכללות לרפואה משלימה מכשירות בכל חודש מאות מעסים מקצועיים שיוצאים אל "שוק העיסוי המקצועי" עם המון רעב לטפל ולעזור. הפקידו את גופכם בידם מעסים ומעסות מקצועיים אלו וראו איזה פלא יתחולל בעבורכם. פלא שאין אתם צריכים להבין אותו..אתם פשוט צריכים לשכב ולתת למליוני שנות אבולוציה שמגע היה חלק בלתי נפרד מהם לעשות עבורכם את העבודה.

 

תהנו!

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות