דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
טיול סוסים
טיול סוסים במישור החוף
טיול סוסים סובב כנרת
טיול סוסים בדרום
טיול סוסים בגליל המערבי
טיול סוסים בגליל התחתון
טיול סוסים בגליל העליון
טיול סוסים ברמת הגולן
סוגי סוסים
טיול סוסים שאלות נפוצות
רכיבת סוסים משפחתית
טיול סוסים על החוף
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
טיול סוסים

סוגי סוסים


סוגי סוסים

סוגי סוסים

 

מוסטנג  - המוסטנג הוא סוס פרא אמריקני , המוסטנג קיבל את שמו המפורסם מהשפה השפרדית. פירוש השם מוסטנג הוא בר. המוסטנגים הם סוסים קשוחים מאוד, בעלי מבנה מוצק ושרירי. המוסטנג הוא סוס פרא, כלומר הוא "הונדס" בשום צורה למטרה ספציפית.

 

מוצאו של המוסטנג הוא מספרד, הסוס הובא לראשונה לצפון ארה"ב ע"י חוקרים ספרדים.  בגלל אופיו החופשי המוסטנג היה בן לוויה נאמן ולא היה צורך לקושרו או להחזיקו במכלאות והוא היה מסתובב חופשי..עקב כך נגנבו סוסי מוסטנג רבים על ידי האינדיאנים, ותוך זמן קצר נטמעו בתוכם כאילו גדלו איתם כל חייהם. סוסים אלו התרבו והפכו להיות הבסיס הגנטי של סוסי המוסטנג שיש כיום. במשך הזמן התרבו המוסטנגים הללו עם סוסים נוספים מגזעים שונים וכך נוצרו סוסי מוסטנג מעורבים בעלי צבעים שונים.

 

אחת התפניות בחייו של סוס המוסטנג התרחשה בשנת 1800, בשנה זו סוסי המוסטנג כבר מנו רבבות רבות של פריטים, שדות המרעה שהם השתמשו בהם הלכו וגדלו והם החלו פולשים לשדות מרעה של חוואים רבים. כ- 40,000 סוסי מוסטנג נהרגו בשנה זו בידי חוואים מוכי טרוף. רק בשנת 1971 מנהל המקרקעין הכריז על המוסטנג כעל סוס מוגן

 

 

סוס ערבי – הסוס הערבים הוא אחד הגזעים המעודנים והאלגנטיים שיש בעולם הסוסים. הסוס משמש בעיקר לתפקידים שבהם הסיבולת היא המרכיב המרכזי ולמעשה כשמדובר במרוצי סיבולת אין אף סוס אחר שמשתווה להם.לסוס הערבי יש צלע אחת פחות מלשאר הסוסים, וגם חוליה אחת פחות בזנב, מה שעושה את הסוס קצר יותר. כשהסוס הערבי עובר מולך תראה הליכה חיננית אלגנטיות וזנב מונף אל על כגובה גאוותו. הסוס נחשב לגזע סוסים עתיק.

 

את הסוסים הערביים הרביעו וגידלו הבדואים, הם יצרו סוס..חזק,אמיץ, ונאמן. למרות שהבדואים התמקדו בליצור סוס קשוח ואמיץ הסוס הערבי הוא גם סוס יפה ומרשים.

 

 

טיולי סוסים הם חוויה מדליקה ומיוחדת, בחוות הסוסים השונים מציעים טיולים שונים ובהתאמה אישית. מחפשים טיול סוסים רומנטי בשעת השקיעה? רוצים לצאת לחווית רכיבה משפחתית? לגבש צוות עובדים? אתם מוזמנים לטיול סוסים.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות