דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
סדנת בישול
סדנת בישול בשר
סדנת בישול כשר
סדנת בישול בריא
סדנת בישול לילדים
סדנת בישול איטלקי
סדנת בישול יפני
מופע שף
שף פרטי לזוגות
שף פרטי בצפון
איך לבחור שף אישי לזוג
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
סדנת בישול

סדנת בישול כשר


 

זה לא סוד, שרוב האוכלוסייה בישראל עדיין שומרת על מטבח כשר, ולכן סדנת בישול יהודי כשר היא עניין ברור מאליו. כשרות היא עניין של שחור ולבן, ולכן רבים ימנעו מלהגיע לסדנאות בישול שונות אם אלו לא יוגדרו כסדנת בישול כשר, שבאמת תהיינה כאלו. בישול שאינו כשר מרתיע "בשלנים" רבים, והדבר מקנה לסדנת בישול כשר יתרון גדול. הגיוני ביותר, כי עקב כך, לסדנת בישול כשר יהיו משתתפים רבים יותר מאשר לסדנא אחרת. מעבירי סדנאות לבישול, המעוניינים בקהל הרחב והשומר מסורת (בצורה כזאת או אחרת) דואגים לציין ולהבליט בפרסומיהן כי הסדנא שלהן, היא סדנת בישול כשר, ובכך לפתור את הספק של לקוחותיהם הפוטנציאליים, ואת חששותיהם. סדנת בישול כשר לא צריכה לעשות הרבה דברים מיוחדים כדי להיות כזאת. מי שגם כך שומר על כשרות, במטבח של מסעדתו, או שהכשרות היא חלק ממקום עבודתו, יידע בקלות איך לנהל סדנת לבישול כשר, שתספק את דרישותיהם של לקוחותיו. סדנת בישול כשר תצטרך, כמובן, להצטייד באישור מתאים כדי לספק אסמכתא סופית לחשדניים ביותר, מבין משתתפי החוג.

 

סדנת בישול כשר – גם כשר הוא טעים מאוד

לא אחת, שמע מי שמתעניין בבישול, ביקורות מקצועיות של שפים, לגבי המגבלות שבבישול הכשר. זהו דבר שבגללו, אנשים מסוימים יכולים להגדיר סדנת בישול כשר למוגבלת ולא איכותית. הכוונה, בדברי הביקורות של אותם שפים היא, שעירוב של שמנת חלבית עם תבשיל בשרית הופך תבשיל לטעים ברמה, שמנה כשרה או מתכון כלשהו של סדנת בישול כשר, לא יוכלו להגיע אליה. לשמחתם של שומרי הכשרות, בסדנת בישול כשר כלשהי, מוכיחים לעתים המדריכים כי לרוב, לא כך הדבר. זה נכון, כי בשר טרף מסוג מסוים, יכול להיות יותר שומני וטעים מבשר כשר, אך שף או חובב בישול טובים, יודעים להפיק מהמרכיבים מנה מעולה, ובמקרים מסוימים הדבר מודגש גם בסדנת בישול כשר. יש בארץ מוצרים מדהימים וכשרים, ההופכים מתכונים, למעדן ערב לחיך, שכל ההתייחסות או ההשוואה בין כשר לטרף תהיה מיותרת לחלוטין. "בוגרי" סדנת בישול כשר יכולים להעיד על כך בקלות.

 

סדנת בישול כשר – מרכיבים שעברו "גיור"

למרות הכל, ישנם מרכיבים "שעשו עליה", שבהם נעזרים גם בסדנת הבישול הכשר. יש חתיכות דג מסוים שהפכו אותן למין שרימפס כשר, ועוד כאלו ואחרים. לרוב, מדובר בגימיק, שלעתים מועבר בסדנת בישול כשר, למטרה חווייתית בעיקר.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות