דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
סדנת בישול
סדנת בישול בשר
סדנת בישול כשר
סדנת בישול בריא
סדנת בישול לילדים
סדנת בישול איטלקי
סדנת בישול יפני
מופע שף
שף פרטי לזוגות
שף פרטי בצפון
איך לבחור שף אישי לזוג
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
סדנת בישול

סדנת בישול יפני


סדנת בישול יפני

כמו שהאורז קיים כאחד המזונות העתיקים בעולם, כך גם המטבח היפני הוא כזה. הרבה היסטוריה אולי לא תלמדו בסדנת בישול יפני, אבל להכיר מעט מהמטבח היפני המרשים, תכירו גם תכירו. האוכל היפני הוא להיט ענק כבר מספר שנים, ופתיחת סדנת בישול יפני, היא דבר נדרש מאליו. סדנת בישול יפני פותחת עולם צבעוני, לטעמים מיוחדים, ובין היתר גם למתכונים בריאים רבים. המטבח הוותיק הזה, היה נחבא מעיני הישראלים בעבר הלא רחוק, אך שפים ומטיילים הבינו כי יש לו "שוק" וקהל פוטנציאלי גדול בישראל, כך שחלקם פתחו לא רק "סושיות" ודומיהן, אלא גם סדנת בישול יפני כזאת או אחרת. באותה סדנת בישול יפני, נפתחים לסגנון אחר של מרכיבים, ולגודל אחר של המנות המוגשות, למשל. גם סידור האוכל (בהכנתו, ובהוצאתו לשולחן) הוא אומנות בפני עצמה, שאליה מתוודעים משתתפי סדנת בישול יפני. לתרבות המזרח הוותיקה, יש כללים ו"קודים" אדוקים בקשר להכנת המזון, וסדנת בישול יפני איכותית, תסביר מעט על עניין זה.

 

סדנת בישול יפני – זה לא רק סושי

לא נזלזל בסושי חלילה, וגם הוא יקבל את מקומו המכובד בסדנת הבישול היפני. הרי הוא המוצר הראשון המזוהה בישראל (ואולי בעוד מקומות בעולם) כאוכל היפני. הכנת סושי בסגנונות של, "מאקי", "קונוסים", ו"ניגירי", יקבלו גם הם את מקומן בסדנת בישול יפני, אך לצדן יוצגו מאכלים יפנים עשירים אחרים. סדנת הבישול היפני תעשיר אתכם במתכונים אוריינטליים, היישר מהמטבח של יפן, כמו כיסונים ממולאים בעוף או בירק, אגרולים למיניהם ועוד ועוד. מטבח מסורתי וותיק זה, יצטרך אמנם סדנת בישול יפני ארוכה מאוד, אך גם במסגרתה הנוכחית (כל עוד לא מתכוונים לטוס ליפן וללמוד שם), תעשה אותה סדנת בישול יפני חסד גדול עם משתתפיה, ותאפשר להם לדעת איך להכין, במקצועיות מספקת, חלק ממגוון המנות היפניות.

 

סדנת בישול יפני – לארח בסגנון מיוחד ואחר

פן אחר של הרווח, שאותו ניתן להפיק מסדנת בישול יפני, הוא האפשרות לארח בצורה מיוחדת את קרובינו או חברינו. מעבר לסוגי המזון המיוחדים, שלמד אותו אדם בסדנת הבישול היפני, אפשר להוסיף גם את האלמנט של האירוח האותנטי. זה נחמד, אם דאג המדריך בסדנת הבישול היפני, להכיר למשתתפים את האירוח היפני המכבד. אך גם אם לא, אפשר להיות יצירתיים ולערוך שולחן עם "צ'ופסטיקס" מקוריים, ולמצוא מעט אביזרים יפניים לשולחן, מחנויות המזרח הרחוק שבארץ.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות