דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
סדנת בישול
סדנת בישול בשר
סדנת בישול כשר
סדנת בישול בריא
סדנת בישול לילדים
סדנת בישול איטלקי
סדנת בישול יפני
מופע שף
שף פרטי לזוגות
שף פרטי בצפון
איך לבחור שף אישי לזוג
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
סדנת בישול

סדנת בישול בשר


סדנת בשרים

"קרניבורים", כך מכנים את חובבי האוכל הבשרי. אותם "קרניבורים" יכולים להיות הראשונים שיירשמו לסדנת בישול בשר. החבר'ה האלו, שהמונחים, "וול-דאן","רייר" או "מדיום", הם חלק מחייהם הקולינאריים, ישמחו לדעת כי בסדנת בישול בשר, יהדהדו צלילי המונחים הללו, פעמים רבות. סדנת בישול בשר היא סדנה מפתה מאוד ומומלצת בחום לכל חובב וחובבת בשר.

 

 

אין ספק, כי הדגשת הנקודות הנ"ל אינן בגדר טיפים בלבד, אלא שסדנת בשרים מעבירה אותן למשתתפיה כידע שהוא חובה ממש. גם כיגיע, אחד שסיים סדנת בשר, לקצב, הוא יוכל בקלות לכוון אותו לחתיכה האיכותית ביותר שיש ברשותו. נתח בשר איכותי, כבסיס לתבשיל או צלייה טובים, יעשו את ההבדל בתוצאה הסופית, וכל ביס מושלם יזכיר לכם, כי בחירת הבשר הנכון היא תודות לסדנת בשרים, הנכונה שבחרתם.

 

סדנת בשר – תשכחו מהמנגל השגרתי

ישראלי אמיתי הוא "אלוף העולם" בעשיית מנגל, כאחד כזה הוא בטח לא נזקק לסדנת בשרים אם כך טעות גדולה בידיו. לא די בכך שסדנת בשר יכולה לתת לו טיפים רבים ומעשיים כיצד לשדרג את המנגל שלו עשרות מונים, ולהרשים עוד יותר את החבר'ה, אלא שהיא מגוונת בהרבה יותר מאשר הדרכה של הכנת מנגל. סדנת בשר מראה כיצד על המשתתף לבחור בשר, לטפל בו, ועוד. מתכונים נפלאים, הנלמדים בסדנת בשר כלשהי, גורמים למשתתפים רבים להכיר מרכיבים אקזוטיים, שאתם התבשיל הבשרי הופך למעדן. אם ניקח למשל, את עשבי התיבול הריחניים והחזקים, שבהם ניתן להשתמש בתבשיל בשרי או בצלייה כלשהי, נראה כי עשבים קטנים אלו הופכים ל"גדולים", בעזרת סדנת בשרים, כשהם משדרגים את המנות בצורה מרשימה ביותר.

 

סדנת בשרים – לפעמים צריך הרבה סבלנות

מתכוני צליה מוכרים, או חדשים הנלמדים בסדנת בשר, נחשבים לקצרים בהכנתם. לא כך הדבר כשמדובר בתבשילי קדירה, שלרוב דורשים בשר עבה וקשה יותר. תבשילי קדירה כאלו, הם לעתים מסובכים ומורכבים מעט, ולכן סדנת בישול בשר מסייעת בידע הנדרש. בסדנת בישול בשר יסבירו על שימוש בסיר מסוים, או פריט אחר, שאחזקתם חובה. והכי חשוב לגבי תבשילים אלו, שבסדנה לבישול בשר, ידריכו ויזכירו לכם כי לעתים לוקח 5 שעות להכינם, והסבלנות חייבת להיות בדמכם.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות