דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
סדנאות
סדנת אפייה
סדנת תיפוף
סדנת שוקולד
סדנת בצק סוכר
סדנת צחוק
סדנת צחוק מסיבת רווקות
סדנת סושי
סדנאות מיסטיקה
סדנת יין
סדנת קפה
סדנאות יצירה
סדנאות בצפון
סדנאות גיבוש
סדנאות זוגיות
סדנה לשיפור הזוגיות
סדנה לניהול כעסים
סדנאות לארגונים
סדנת מודעות עצמית
סדנאות אוכל
סדנאות מנהלים
סדנאות לקבוצות
סדנאות לנוער
סדנת צחוק לילדים מפעילים מומלצים
מתוק מהלב
סדנת איפור לערב נשים
סשימי שוקולד
מה מצחיק ביוגה צחוק?
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
סדנאות

סדנת אפייה

סדנת אפייה
סדנת אפייה

סדנאות אפייה

מחפשים סדנה מעשית ומדליקה? מחפשים להבין ולהתנסות באפייה? סדנאות אפייה מקונדיטורים מקצועיים ממתינות רק לכם..  סדנאות אפייה זה המקום המושלם להפעלה יוצאת דופן ומיוחדת במינה, חוויה מעשית וטעימה.

בסדנת האפייה נתחיל מהבסיס ונלמד את כל הסודות הקטנים והגדולים של הקונדיטורים המקצועיים, בכלים מקצועיים נאפה וניצור מאפים משגעים. סדנת האפייה מתאימה לכל גיל ואירוע,אנו יוצרים חוויה שונה ומפתיעה על פי אופי הקבוצה.. בשיחה איתכם נבין ונכיר את הרצונות ונבנה לכם סדנה אישית ומהנה.

לסדנת האפייה יש ערך מוסף רב, את כל הנלמד בסדנה ניתן לישם בקלות בבית. אנו נסביר ונלווה אתכם בכל שלב ושלב.. חדוות היצירה היא ליבה של הסדנה, וכולם נרתמים לעשייה.

נראה כי בכל תחום יש לאדם מה ללמוד. גם אלו המתפארים בהצלחותיהם הקולינאריות במטבח, מוצאים בסדנאות אפיה, מקום לשדרוג בידע שלהם. סדנאות אפיה רבות נערכות היום בכל הארץ והן מיועדות לקהל רחב ביותר. התפשטות סוגי החוגים וההשתלמויות בתקופה האחרונה, קיימת כבר זמן מה גם בענף הבישול, וסדנאות אפיה זוכות לעדנה רבה. כל אדם (גם לגברים אין מה להתבייש), בכל רמה, מצליח למצוא בהן שיטות חדשות ומוצרים חדשים, ואותן סדנאות אפיה מעשירות ומרחיבות את ידיעותיו הקולינאריות, אל מעבר לערבוב מרכיבי יסוד להכנת תערובת, טעימה ככל שתהיה. חשוב לציין כי בסדנאות אפיה מצליחים רבים גם לקבל טיפים מנסיונם של משתתפים אחרים, ולא רק ממדריך הסדנא. בכלל, נראה כי סדנאות האפיה הללו הן גם מפגש חברתי לכל דבר ועניין (כשבסופם גם לועסים משהו טעים).

 

סדנאות אפיה – כבר לא רק מתכונים מספר

לרוב, כשאנו מחפשים לאפות מאפה מיוחד, כדי לשנות במעט את המגוון המוכר לנו (או להימנע מלשוב ולקנות איזו עוגה מוכנה, שלעתים מרגיזה אותנו בטעמה הסינטטי) אנו נעזרים בספרי בישול כאלו או אחרים. זה נכון שהם עוזרים, אך הם לא משתווים להשתתפות בסדנאות אפיה מקצועיות. בספרים, לא נמצא לרוב, שיטות עבודה וטיפים, שניתן לקבל בסדנאות האפיה. הרי זה ברור, כי צפייה ועשייה אמיתית, כשאנו פעילים באמת בסדנאות האפיה, היא שונה לגמרי מלקרוא את המרשם בצורה יבשה. בצורה ציורית, ניתן לומר כי סדנאות אפיה ייצרו בתוכנו ספר פנימי עם נסיון מעשי. 

 

סדנאות אפיה – לתחומים ייחודיים

כיום, ניתן למצוא סדנאות אפיה לכל מטרה כמעט. ישנן סדנאות אפיה לגילאי נוער, שלא נרתעים ולא חוששים להיראות כלא "קולים". סדנאות אפיה אחרות מיועדות לגיל הזהב, שם מוצאים האזרחים הוותיקים נושא מעניין נוסף, לזמנם הפנוי. גם הצד הבריאותי משתקף בסדנאות אפיה מיוחדות, מאחר והן מלמדות כיצד לאפות ממוצרים חדשניים ובריאים קצת יותר. דוגמא לאחת מסדנאות האפיה הייחודיות האלו, היא זו המלמדת איך לאפות עם מרכיבים שאינם מכילים "גלוטן" (שהוא החומר האסור לחולי "צליאק-כרסת"). אין ספק כי המגוון הרחב של סדנאות האפיה עונה, לא רק על רצונם של אנשים לחוג שיעביר להם את הזמן הפנוי, אלא שהן גם דואגות להתמקצעות, שיכולה לבוא לידי ביטוי גם בפן הבריאותי, כאמור. סדנאות אפיה שכאלו תורמות גם לאורח חיים בעל מודעות לתזונה נכונה, מעבר ליצירתיות ולכיף שבהשתתפות בהן.

 

סדנאות אפייה ללחם
סדנאות אפיה ללחם – כי לחם, כבר מזמן אינו רק מוצר יסוד
במבט, החטוף ביותר, במדפי כל רשת שיווק (ואפילו במכולות השכונתיות) נגלה מגוון רחב ביותר של לחמים. לא מעט אנשים מעוניינים להתנסות ולהגיע לרמת אפיית לחמים שכזאת, וכתובתם למשימה זו, היא סדנאות האפיה ללחם. לחם, עבר מזמן, ממוצר יסוד, המיוצר היום, גם במה שמוגדר כמאפיות בוטיק, וסדנ[עוד...]
 
סדנאות אפייה ללחם

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות