דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
לבית
דשא סינטטי
פרגולות
שערים חשמליים
דקים
פרקטים
סורגים
מעקות
קמינים
הובלות
ריצוף
גדרות
תריסים
חלונות
גבס
איטום ובידוד
מעליות
מערכות סולאריות
שיפוצים
שואב אבק מרכזי
חימום תת רצפתי
מערכות אזעקה לבית ולעסק
פוליש
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
לבית

מערכות סולאריות


מערכות סולאריות אפקטיביות וחסכוניות, נקיות , משתלמות ליחיד, למשפחה, לקהילה , לחברה, למדינה, לכל העולם כולו. אנרגיה סולרית היא אנרגיה חדשה, ירוקה, ידידותית, איכותית. לייצורה לא נדרשת אלא תשתית לניצול משאב הטבע הזמין בכל עת, המתחדש כל העת, הבלתי נדלה, הבלתי מתכלה.
 
חשמל סולארי ניתן לייצור ולהפקה מתשתית פוטו וולטאית שניתן להתקינה על כל גג ששטחו, לכל הפחות 40 מטרים רבועים. החל משנת 2008 זו חלופה מועדפת אשר בעלי בתים וגגות רבים והולכים מנצלים אותה לטובתם ולתועלתם ובמקביל - שהרי זו עסקת WIN –WIN – מוכרים את תפוקת הייצור לחברת החשמל, המשלמת בעבור השירות מחיר מצוין.
 
ניתן ליהנות מייצור חשמל סולארי ביתי גם באמצעות דוד שמש ,לתצרוכת עצמית בלבד, ללא מחשבה על הפיכתו למקור רווח. עם זאת תעריפי חשמל סולארי הם גבוהים מאוד. במסגרת הפיכת גג ביתי לגג סולארי מתחייבת חברת החשמל לרכוש מכם את החשמל הסולארי למשך 20 שנה. כמה מכם מכירים השקעה מניבה ומשתלמת מזו?
 
אנרגיה ירוקה

אף שהמקור לייצור אנרגיה המכונה אנרגיה ירוקה (צבעה הטבע והאיכות) היא השמש הצהובה, ברור לכול למה הכוונה. הערך המוסף של הפיכת גג הבית למקור לייצור אנרגיה לאיכות החיים הוא ודאי. בשל העובדה שהתשתית הפיזית של התאים הפוטו וולטאים היא שטוחה – אין בהתקנתה משום פגיעה בחזות השכונה, בניגוד לדודי השמש ולאנטנות השונות.
 
חשמל סולארי הוא חשמל ידידותי לסביבה. זמינותו התמידית של המשאב היחיד הנדרש לייצורו הופכת את ההשקעה בתשתית הנדרשת לניצולו ומאפשרת אותו אמורה להניע ולשכנע רבים בתועלת ובכדאיות של העסקה. היא משתלמת לפי כל אמת מידה.
 
קרש הצלה
 
כאשר העולם מכלה עצמו לדעת, נוהג ברשלנות ובהפקרות - כמו גם בחזירות קפיטליסטית - בשימוש במשאבי הטבע המתכלים, תוך רמיסת זכויות אדם וזיהום סביבתי – חשמל סולארי עשוי להיות קרש ההצלה שלו, שלנו.
 
אבל גם אם אתם לא נמנים עם הקנאים לשמירה על איכות הסביבה, יש לכם עניין במעבר לשימוש בחשמל סולארי מטעם פשוט: חיסכון כספי. איש אינו נדרש לקבלת זיכיון על השמש כדי ליהנות מפירותיה. איש אינו נדרש להציג ערובות וביטחונות לצורך קבלת הלוואה מאל השמש. השמש פתוחה לכולם, זמינה כמו אהבה.
 
מאחר שניצול השמש לייצור חשמל סולארי כה טבעי, כה מתבקש, כה כדאי, כה חסכוני – מותר לשער ולהניח ואף לקוות – כי לא ירחק היום שבו החשמל הזה ייהפך לחשמל העיקרי בעולם.

 
 
מקור המאמר: Articles.co.il/יונתן בן נון

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות