דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
לבית
דשא סינטטי
פרגולות
שערים חשמליים
דקים
פרקטים
סורגים
מעקות
קמינים
הובלות
ריצוף
גדרות
תריסים
חלונות
גבס
איטום ובידוד
מעליות
מערכות סולאריות
שיפוצים
שואב אבק מרכזי
חימום תת רצפתי
מערכות אזעקה לבית ולעסק
פוליש
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
לבית

מערכות אזעקה לבית ולעסק

כיום, כאשר מספר הפריצות בעלייה מתמדת, והביטחון של משפחתנו חשוב לנו מכל, אין מנוס משימוש בחברות ומערכות אזעקה לבית. השקט הנפשי ותחושת הביטחון בהחלט שווים את המחיר עבור רכישת מערכת אזעקה לבית וכן את השירות היומי אשר מספקות חברות אבטחה מקומיות.

מי צריך מערכת אעזקה לבית?
מערכות אזעקה לבית קיימות בארצנו מזה זמן רב ועוזרות לבעלי עסקים ובעלי בתים פרטיים בשמירה על שקט נפשי וביטחון ליושבי המשרד ו/או הבית. לרוב, מי שזקוק למערכת אעזקה לבית ו/או למשרד, אלו בתים צמודי קרקע כגון דירות גן, דירות גג שקל מאוד לגשת לגג הבית ועוד. בנוסף לכך, כיום חברות הביטוח מחייבות את בעלי

העסקים וכן את בעלי הבתים ברכישת מערכות אעזקה לבית ו/או למשרד כחלק מתנאיי קבלת הפוליסה.

מתי להתקין מערכת אעזקה לבית?
רוב חברות האבטחה ממליצות על התקנת מערכת אזעקה לבית כבר בשלבי הבנייה. במידה ואין לכם יכולת כלכלית לכך בשלבי הבנייה, לפחות הכינו את התשתית לכך ותסדרו הכנה לעתיד. מלבד הייעוץ שקבלן בניין או קבלן שיפוצים יכול לספק לכם, מומלץ להתייעץ גם עם יועץ למיגון בתים או משרדים, הנמצא בכל חברת אבטחה.

יועץ יכול להתאים לכם את המערכת המתאימה לכם ביותר על סמך גודל הבית, מיקום הדלתות והחלונות, הסביבה וכן תקציבכם האישי.

מערכות אזעקה לבית – כיצד בוחרים?
קיימות מספר מערכות אעזקה לבית והבחירה צריכה להיעשות לאחר התייעצות עם גורם מוסמך, כגון יועץ למיגון מטעם אחת מחברות האבטחה בארץ. ניתן להתייעץ גם עם סוכן הביטוח שלכם, כיוון שזה יחייב אתכם ברכישת מערכת אזעקה לשם קבלת הפוליסה למבנה ותכולת הבית. ניתן למצוא כיום מגוון רחב של מערכות אעזקה מסוגים שונים, יצרנים שונים וכדומה. מדובר בתחום גדול יחסית, שללא ידע יהיה לכם קשה מאוד לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר.

מערכות אזעקה לבית וחיבור למוקד שירות נוסף, מלבד מערכת אזעקה הינו חיבור למוקד אנושי הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. חיבור למוקד ביטחון, מלבד מערכת אזעקה ביתית יכולה לעשות

את העבודה ולהרתיע את הפורצים מחדירה לבית ו/או לבית העסק. המוקדים מחוברים לאנשי אבטחה המסתובבים בשכונות המגורים וכן בקשר מתמיד עם משטרת ישראל במידה וישנה פריצה או חשש לחדירה לאחד הבתים בשכונה.

לסיכום, מערכת אזעקה לבית היא רכישה רצינית ולכן מומלץ להתייעץ עם גורם מוסמך. כמו כן, במידה ואתם נמצאים בשלבי בנייה של ביתכם החדש, מומלץ כבר עכשיו לרכוש מערכת אזעקה לבית ואת הבחירה על המערכת המתאימה לעשות יחד עם יועץ למיגון או סוכן ביטוח.

פורטל בית משותף הנו מיזם פרטי ומקורי. המאפשר לרוכשים דירות בפרוייקטים חדשים, לוועדי בתים ודיירים בבתים משותפים לנהל קשר והחלפת מידע בין הדיירים.
פורטל בית משותף נותן מקום נרחב לתוכן במגוון נושאים: נדל"ן, כלכללה וצרכנות, שיפוץ, עיצוב, בעלי מקצוע, איכות הסביבה ובנייה ירוקה, בניין ודיור, ועד בית, גינון, פנאי ועוד.

מקור המאמר: Articles.co.il/פורטל בית משותף

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות