דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
מסיבת רווקות
חשפן למסיבת רווקות
דראג למסיבת רווקות
סקסולוגית למסיבת רווקות
סדנת שוקולד למסיבת רווקות
סדנת מיסטיקה למסיבת רווקות
סדנת סושי למסיבת רווקות
ספא למסיבת רווקות
שף למסיבת רווקות
סדנת אלכוהול למסיבת רווקות
יאכטה למסיבת רווקות
רקדנית בטן למסיבת רווקות
שני הגינג´ית
רווקה לעוד דקה
טשה
הוילה הקולינרית
ההילולה
חגיגה מיסטית עם קלפי טארוט ונומרולוגיה
צאלה
נטלי
שי רקדן בטן
ג´ודי מיניות ורגשות
מלכת הדארג בלאדי מארי
אבישג אור אפרתי
ניצה
שייקר
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
מסיבת רווקות

מסיבת רווקות

מפעיל/ה למסיבת רווקות
מפעיל/ה למסיבת רווקות
הפעלות אלכהול למסיבת רווקות
הפעלות אלכוהול
הפעלות טעימות
הפעלות טעימות
אוהלים וציוד שאנטי למסיבת רווקות
אוהלים וציוד שאנטי למסיבת רווקות

סקסולוגית למסיבת רווקות
סקסולוגית למסיבת רווקות
סדנת שוקולד למסיבת רווקות
סדנת שוקולד למסיבת רווקות
סטריפ דאנס למסיבת רווקות
סטריפ דאנס למסיבת רווקות
סדנת סושי למסיבת רווקות
סדנת סושי למסיבת רווקות

דראג למסיבת רווקות
דראג למסיבת רווקות
חשפן למסיבת ררוקות
חשפן למסיבת ררוקות
קריוקי למסיבת רווקות
קריוקי למסיבת רווקות
סדנאות מיסטיקה למסיבת רווקות
סדנאות מיסטיקה למסיבת רווקות

שף למסיבת רווקות
שף למסיבת רווקות
ספא למסיבת רווקות
ספא למסיבת רווקות
סדנת צחוק למסיבת רווקות
סדנת צחוק למסיבת רווקות
יאכטה למסיבת רווקות
יאכטה למסיבת רווקות

סדנת אלכוהול למסיבת רווקות
סדנת אלכוהול למסיבת רווקות
רקדנית בטן למסיבת רווקות
רקדנית בטן למסיבת רווקות
סדנת תיפוף למסיבת רווקות
סדנת תיפוף למסיבת רווקות
ריקוד על עמוד למסיבת רווקות
ריקוד על עמוד למסיבת רווקות

יופי וסטיילינג
יופי וסטיילינג
מקום למסיבת רווקות
מקום למסיבת רווקות
השכרת ציוד ותאופרה
מפעילות למסיבת רווקות

יהיה אירוע משולם...לפרטים והזמנות 052-3698697
יהיה אירוע משולם...לפרטים והזמנות 052-3698697
מבצע! עלות  אירוע 700שח !התקשרו054-2212646
מבצע! עלות אירוע 700שח !התקשרו054-2212646
מיס דודבן   לפרטים והזמנות:052-3154431
מיס דודבן לפרטים והזמנות:052-3154431
בל
בלב הטבע-לופט גן לפרטים והזמנות: 054-3002953

מסיבת רווקות – חגיגת תום הרווקות

הנה זה מגיע. כל שעה שעוברת מקרבת אותך אל החופה המרגשת שלה חיכית בסבלנות ראויה לציון. אבל עדיין יש כמה שעות שצריך לחגוג בהן כמו שצריך לפני שהגבר של חייך עונד על אצבעך טבעת ומקדש אותך כדת משה וישראל. מסיבת רווקות היא עניין של חובה ממש עבור כל מי שרוצה להדגיש את המעבר בין חיי הרווקות לבין החיים העתידים שאמורים להיות חיי שיתוף וזוגיות מבורכת. כל מי שמוותרת על מסיבת רווקות, מוותרת על אירוע מקסים שבו אפשר לבלות בדרכים מגוונות שמעלים חיוכים רבים על פני כוכבת הערב, שזאת את, וגם על פני כל הנוכחות שבאות להפגין את אהבתן (ואולי גם קצת את קנאתן). מסיבת רווקות היא אמצעי מיוחד לשחרור לחצים אחרונים לפני ההתחייבות הכל כך רצינית של חופה ונישואין עם יקיר ליבך.

מסיבת רווקות – מנהג ותיק ועולמי

אין מדובר באירוע מסוג חדש, בכל הקשור לסוגים שונים של מסיבת רווקות. זהו אירוע שמוכר כבר שנים רבות ועקב כך שהוא מהנה בצורה יוצאת דופן הרי שזוהי הסיבה העיקרית לכך שהוא אינו מסתכם באופנה חולפת. ערב קסום ובלתי נשכח, שמעניקות חברות לזו הנכנסת בברית הנישואים, הוא חוויה מדהימה שתיזכר לזמן רב עקב כל האירועים המצחיקים והמרגשים שהתרחשו באותו ערב. מסיבת רווקות יכולה להיות דבר מרגש מאוד בעבור נשים, ולא משנה עד כמה הן מתרגשות בקלות או מעט יותר קרירות מחברותיהן. זה תמיד נחמד לערוך אירוע שמציין משהו מיוחד, ואכן הלילה האחרון שלפני החופה הוא לילה מיוחד שבו אתן, הכלות לעתיד, עומדות קרוב מאוד לאירוע הגדול של חייכן. מנהג וותיק זה, צפויות לו עוד שנים רבות, כך שאותה מסיבת רווקות עוד תהיה חלק מהאירועים שרבות הבנות שיחגגו אותם.

מסיבת רווקות – לבלות כאילו שאין מחר

למרות שלא תמיד נערכת המסיבה ממש יום לפני החופה, נהוג לומר כי מסיבת רווקות היא הלילה האחרון שלך לבד. לכן צריך לחגוג כאילו אין מחר (אבל עדיין לשמור על עצמך כמו שצריך, כי מחר את כבר הופכת לרעיה שאמורה לשמור על כבודך ועל כבוד בעלך היקר). אז כמו שאומרים בפורים, "לחגוג עד דלא ידע". בקיצור, מסיבת רווקות היא עוד הזדמנות "לתת בראש", ולכן יש לחגוג בצורה כזאת שתנקה לכן את הראש מכל לחץ אפשרי ומכל מתח שיכול להצטבר עקב האירוע המרגש. קצת אלכוהול וקצת ראש טוב והמסיבה כבר תעשה את שלה

מסיבת רווקות מושקעת – הפקה של ערב מיוחד

התקופה של היום שונה מאוד מזו שלפני עשרים שלושים שנה. אז הכל היה צנוע ובסיסי הרבה יותר מהיום. כיום יש אפשרות לעשות דברים שלא היה ניתן לעשות פעם. אירועים הם היום הפקה לכל דבר ועניין ולכן מסיבת רווקות מושקעת בצורה יצירתית ומהממת היא לא דבר שכל כך קשה לעשות. אנו מאוד רוצים לחדש כל הזמן ולכן אנו מחפשים את מי שמציע לנו דברים מקוריים ומרתקים. מסיבת רווקות מושקעת היא לא סתם הוצאה כספית גדולה שבעטיה הצגנו את ההשקעה שלנו, אלא שהיא מתבטאת בכך שיזמנו אירוע בעל אופי מיוחד שמשדר לחוגגת כי לקראת אחד הערבים הכי חשובים שלה בחיים היא הולכת ליהנות בצורה של חוויה שונה לחלוטין וממש יוצאת דופן.

מסיבת רווקות מושקעת – ברוח תקופה מסוימת מהעבר

ניתן למצוא שלל רעיונות על ידי יצירתיות אישית, חיפוש באינטרנט או המלצה של מישהו מוכר שעשה ערב מעניין כזה בעבר, ואז להפיק מסיבת רווקות מושקעת ביותר. מי שיצא לו לראות הפקות של בר מצווה מיוחדת, ראה כי הורי חתן השמחה יצרו אירוע מיוחד על ידי כך שהפכו את השטח של הגינה הגדולה שלהם למין שטח דומה לתקופה מסוימת. במקרה מסוים יש כאלו ששמו שלטים ביוונית ולבשו חלוקים המדמים את הטוגות היווניות העתיקות ובכך הפכו את האירוע למעין ערב יווני. דוגמא לסוג של מסיבת רווקות מושקעת יכולה להיות כזאת שתדמה את אזור האירוע למצרים העתיקה. לא צריך להשתגע אך פרטים עיקריים שישנו את אופי המקום לאופי תקופה מסוימת, יחד עם לבוש תואם, יהפכו את המסיבה למשהו שעוד רבות ידובר בו.

מסיבת רווקות מושקעת – זמר או בדרן אהוב

עוד אלמנט שיכול לשרת את כל אלו שרוצות להשקיע עבור אותה חברה שהן באמת אוהבות, הוא הזמנת זמר או בדרן שאהוב עליה מאוד. כמובן שאין מדובר באומן שעלותו המסתכמת בעשרות אלפי שקלים (אלא אם אתן ממש עשירות) אבל ישנם אומנים צנועים שאהובים על אנשים רבים והם יכולים להתאים למשימה זו של מסיבת רווקות מושקעת ביותר. זה יכול להיות ממש מסמר הערב, כשאותו אומן מקדיש משהו אישי לחוגגת שעומדת להתחתן בקרוב, ובכך הוא מרגש אותה עד מאוד. מסיבת רווקות מושקעת היא כזאת שבה התוכן יכול לעתים לקבוע מאוד, כך שאומן אורח בעל זיקה מסוימת לחוגגת יכול להוסיף את נקודות הזכות הרצויות לערב מהנה ולא שגרתי.

 

מסיבת רווקות מפתיעה – העבר הוא העתיד

אין כמו להפתיע מישהו (או במקרה של מסיבת רווקות, מישהי) על ידי כך שמצליחים למצוא נשים שונות מהעבר, שהיו לה יחד איתן תקופות מיוחדות או מקרים מעניינים. מסיבת רווקות מפתיעה, יכולה להיות כזאת לא רק בהפתעה של עריכת המסיבה או באיזה גימיק שתגייסו אלא על ידי מספר אנשים מהעבר. אין ספק כי כשהכלה לעתיד, תביט בפניהם של אנשים מסוימים במשך שניות ארוכות ורק לאחר מכן תזהה אותם ובכך ילבשו פניה ארשת הפתעה, יכול הדבר לשעשע ולרגש את כולן. כמובן שמדובר אך ורק בבחורות או נשים בלבד מאחר ואין צורך להזכיר כי מדובר במסיבת רווקות מפתיעה שאינה קשורה לגברים כמובן!!!. רמות ההתרגשות ביצירת קשר חדש עם נשים מהעבר, שלהן היו חוויות משותפת עם כלת השמחה, יכולות להביא את הערב לגבהים חדשים של אושר.

 

מסיבת רווקות מפתיעה – מקום בילוי מהעבר

אתן לא חייבות לחשוב על תזכורות מהעבר רק על ידי חברות מהעבר של בעלת השמחה אלא שאפשר לחפש משהו אחר מהעבר שיעשה לחוגגת את הערב. מסיבת רווקות מפתיעה תיוחד בכך שההפתעה היא לחגוג במקום מיוחד. אין הכוונה רק למקום יפה בצורה מיוחדת או שונה מכל דבר אחר שמכירים, אלא למקום נוסטלגי. מסיבת רווקות מפתיעה תהיה, גם מפתיעה וגם מרגשת מאוד, אם היא תיערך למשל במסעדה שבה הכירו הכלה לעתיד והגבר שמחכה לה מתחת לחופה. גם פאב מסוים או נקודה יפה בטיילת של עיר כלשהי יכולות להיות חלק או מרכזה של אותה מסיבת רווקות מפתיעה. כמובן שעל החוגגת להגיע בעיניים מכוסות ועליכן ליצור כל מצב שמזכיר את הסצנה שבה פגשה את בחיר ליבה שעמו היא עתידה להתחתן בקרוב מאוד.

 

מסיבת רווקות מפתיעה – הסנטימנטליות משחקת תפקיד

מי מאתנו אינו מתרגש מחפץ נוסטלגי בעל ערך סנטימנטלי רב. גם גברים לעתים לא מצליחים להסתיר את התרגשותם בעת קבלת מתנה מיוחדת המזכירה להם משהו מעברם. מסיבת רווקות מפתיעה תהיה כזאת שלא רק החגיגה מיוחדת ושונה אלא שגם אטרקציה מהעבר או מתנה מיוחדת שתזכיר לחוגגת נשכחות, יעשו את העבודה הסנטימנטלית בצורה מרבית. די בקלות תוכלו לראות איך נקוות דמעות התרגשות רבות בעיניה של החוגגת, שתראה לפתע את המתנה המיוחדת שעליה כל כך עמלתן. מסיבת רווקות מפתיעה, גם בכל הקשור למתנה, תעיד על כך כי כלת השמחה תבין עד כמה חברותיה הן באמת חברות אמיתיות שטרחו למענה כל כך הרבה בכדי לנגוע ממש בציפור נפשה.

 

ערב של מסיבת רווקות – לא תמיד צריך חשפן

מיד כשמדברים עם מישהו ואומרים שבקרוב הולך להיות ערב של מסיבת רווקות לחברה קרובה, עולה לו התמונה בראש של מספר בחורות צעירות סביב חשפן שרירי וחשוף גוף שהוא המסמר של הערב. אין זה אומר שבהרבה מקרים לא כך הדבר, אך עדיין לא מעט אפשרויות עומדות בפני כל מי שרוצה לערוך לעצמה ערב של מסיבת רווקות שיהיה מרגש ומתובל בהרבה חינניות וכיף. אירוע שכזה לא יהיה רק בעל מספר רגעים של אקשן מוכר ולעתים קצת וולגרי אלא שהוא יכול להתעלות לרמה של חוויה יוצאת דופן שבה כולן נהנות. זהו ערב חשוב מאוד בעבור הכלה לעתיד ולכן כדאי מאוד שהכל יהיה קודם כל לטעמה ורק אחר כך שיתאים גם לשאר המשתתפות. לכן ערב של מסיבת רווקות יכול להתאפיין בסוגים שונים של פעילויות שיהפכו את האירוע למיוחד במינו.

 

ערב של מסיבת רווקות – סדנאות שונות

כיום לא קשה כלל וכלל למצוא כל מיני חברות שכל רצונן הוא לחדש עבורכן את האפשרויות של ערב של מסיבת רווקות ובכך לייחד אותו ולהפוך אותו למשהו משעשע ומשמח מאוד. בני האדם, אופיים הוא כזה שהם משתעממים מהר ולכן די מהר עולים רעיונות חדשים בכדי לרענן את ההיצע בכל הקשור לכל מיני אירועים. ערב של מסיבת רווקות יכול להיות מהנה ביותר אם תוזמן סדנא מיוחדת מתוך מבחר הסדנאות שיש. אפשר להזמין סדנת שוקולד, סדנת יין, סדנא המשלבת הרצאה (אך לא "יבשה" אלא כזאת שיש בה קצת רמיזות וקריצות לזוגיות מעניינת), ועוד ועוד. ערב של מסיבת רווקות, שיהיה שמח גם עקב האורחות שמתפרקות ומשמחות את כלת השמחה, וגם עקב כך שתצורף אליו סדנא שכולן ייקחו בה חלק ויזרמו עד לרמה של צחוק מטורף, יהיה משהו מרשים ומלהיב.

 

ערב של מסיבת רווקות – התרפקות על נוסטלגיה

לעתים יש גם אופציה לערב חווייתי במלוא מובן המילה. הרי בסופו של דבר ברגע אנו מתחילים לדבר על העבר אנו מיד מתחילים להעלות חיוך על פננו. ערב של מסיבת רווקות לא צריך ממש להיות "חיים שכאלה" אבל הוא בהחלט יכול גם להיות בחלקו, ערב שבו מעלים לא מעט נוסטלגיה מהעבר. כל זאת למרות שלרוב אנו מדברים על נשים צעירות בדרך כלל, אך גם להן יש "היסטוריה" כך שתמיד אפשר למצוא איזה סיפור מבית הספר על איזה חנון שהיה דלוק על הכלה לעתיד וכו'. ערב של מסיבת רווקות שיהיה עמוס בזיכרונות מצחיקים כאלו הוא ערב נפל

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות