דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
יום הולדת לילדים
ארגון יום הולדת
מפעילי יום הולדת
יום הולדת לילדים - ˝הכל כלול˝
ליצן ליום הולדת
עוגות מעוצבות ליום הולדת
שירי ימי הולדת
לחגוג יום הולדת
יום הולדת לחברה טובה
יום הולדת הישרדות
הפעלות מומלצות ליום הולדת לילדים
יום הולדת לבנות
נעמה-לי בארץ הפלאות
מזל טוב - רעיונות ליום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
יום הולדת לילדים

לחגוג יום הולדת

לחגוג יום הולדת

 

לאחרונה קיבלנו המון מיילים מאנשים המבקשים את עזרתנו לחגוג יום הולדת. לכאורה המשימה נשמעה פשוטה..כבר זה כבר קשה לחגוג יום הולדת? אך ככל שהעמקנו בנושא הבנו שבהחלט יש כאן מקום לכתוב מדריך לחגיגת יום הולדת. מדריך זה עוסק בחגיגת ימי הולדת לילדים, המדריך לקהל הבוגר יותר יצא כנראה בחודש הבא.

 

כמות הילדים המוזמנים - זו השאלה הראשונה שיש לענות עליה, נתון זה בסיסי וראשוני יתן לנו את התשובה הראשונה. איפה אנו הולכים לחגוג יום הולדת? כמובן שכל מקרה לגופו אם יש לכם חצר גדולה אז היכולת שלכם לארח 30-50 ילדים בהחלט ריאלית, אך אתם בעלי דירה ובכוונתכם להזמין את כל הכיתה או חלק גדול ממנה, האפשרות הטובה ביותר עבורכם היא לחגוג בחוץ. וזה מוביל אותנו לדבר הבא - לחגוג יום הולדת מחוץ לבית זה קל ופשוט ההיצע אדיר: מועדונים לילדים, מסעדות אשר משכירות חלקים מהן, מקלטים מרווחים,פארקים ועוד ועוד..הגבול הוא בהחלט היצירתיות שלכם וגודל הכיס.

 

השאלה הבאה המתבקשת היא האם אנו הולכים לחגוג יום הולדת מעורב (כלומר בנים ובנות יחדיו) אם התשובה היא כן, יש להתכונן לכך היטב. חגיגת יום הולדת מעורבת היא חבית חומר נפץ קטנה

 וחומר הנפץ גדל ככל שהילדים גדולים יותר. כמובן שהדבר בהחלט אפשרי, אך יש להיערך לכך עם פעילויות נמרצות ותעסוקה מתמדת. לטעמנו לחגוג יום הולדת בנות לבד או בנים לבד אפקטיבי ונעים הרבה יותר, יום ההולדת מקבלת משמעות נעימה ומיוחדת. האנרגיות רגועות יותר ויש זמן ליהנות ולשמוח, ולא רק לשמור ולהשגיח.

 

אחרי שבחרנו מקום לחגוג יום הולדת, ובחרנו אות אופי המסיבה. נותרו לנו מספר דברים נוספים וחגיגת יום ההולדת הושלמה. הדבר הראשון הוא לבחור בפעילות המתאימה. בחירת הפעילות המתאימה מצריכה מאיתנו את היכולת לאבחן את המוזמנים הקטנים. לאפיין שתי תכונות אופי מובילות עבור הקהל הכולל ולמצוא את ההפעלה שעונה על דרישות אלו. לדוגמא: ילדים פעלתנים ואוהבי חיות – למוזמנים אלו תתאים יום הולדת בג'ימבורי משולבת ביום הולדת חיות. לבנות יצירתיות תתאים יום הולדת שוקולד או כל עשייה מתוקה אחרת.

 

שימו לב שבשלב זה יש לכם אפשרות אמיתית לחגוג יום הולדת בזול. בהחלט תוכלו לשלב בין ההפעלה לבין הכיבוד. סדנת שוקולד היא דוגמה מצוינת לכך.

 

אחרי שענינו על כל השאלות הנ"ל ובחרנו את בעלי המקצוע המתאימים ביותר לחגיגת יום ההולדת נותר לנו רק לקבוע תאריך מתאים ולחלק הזמנות מעוצבות. בחירת התאריך לחגוג יום ההולדת היא לא רק השיקול שלכם, יש לקבוע תאריך שיתאים לכלל הילדים ולכן אולי כדאי להיוועץ בשלב זה עוד שניים שלוש הורים שנמנים על החברים הטובים של חוגגת יום ההולדת.

 

אם החלטתם לחגוג יום הולדת מצומצמת אין לחלק את ההזמנות באופן פומבי וחלילה ליצור מצב לא נעים בין הילדים שלא הוזמנו.

 

בהצלחה!

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות