דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
טיול טרקטורונים
טיול טרקטורונים ברמת הגולן
טיול טרקטורונים בגליל העליון
טיול טרקטורונים בגליל התחתון
טיול טרקטורונים בגליל המערבי
טיול טרקטורנים בכנרת
טיול טרקטורנים במרכז
טיול טרקטורונים משפחתי
דגמי טרקטורנים נפוצים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
טיול טרקטורונים

טיול טרקטורנים בכנרת


טיול טרקטורונים בכנרת
טיול טרקטורונים בכנרת

טיולי טרקטורונים סביב הכינרת

 

 

את הכנרת אין צורך להציג. גם בעונות שחונות ודלות בגשמים, הכנרת עודנה האגם הלאומי ומקור משיכה ואהבה לישראלים רבים. בין אם אתה מבקרים בה במשך היום או לנים לחופיה בקמפינג, הכינרת מבטיחה למבקרים חוויה רוגעת ונעימה. אבל מה עם להכיר את הכנרת מזוית אחרת, מסעירה יותר?

 

מפעילי טיולי הטרקטורונים סביב הכנרת מבטיחים לכם כנרת אחרת ומקיימים! על גבי טרקטורון איכותי תוכלו לפגוש את הכנרת וסביבותיה כפי שלא היכרת. ממורדות המושבה מגדל ועד לראש מצוק הארבל תחזו בנוף עוצר נשימה.

החברות השונות מתאימות את הטיול לצרכי המטיילים ולדרגת הקושי של האתגר המוטורי המתאים להם. חברת למשל, מציע טיול קצר מהמושבה מגדל דרך מעין מים טבעיים (שאפשר גם לטבול בו). הסיור ממשיך ברכיבה בת שני קילומטר לאורך חוף הכינרת, במטעי הבננות של איזור גינוסר – חוקוק, בנחל צלמון, בואדי עמוד ומסתיים בתצפית מרשימה ולא שגרתית על הכנרת ורמת הגולן.

מציעים גם טיולים ארוכים יותר הכוללים חוויות שטח רציניות – לינה וארוחה בשטח ועוד. לקבוצות גדולות מציעים גם משחק תחרותי (מעין חפש את המטמון על גבי טרקטורונים) ואפשר לשלב גם רכיבה על סוסים ועל סוסי פוני לילדים. הקירבה לכינרת מאפשר שידרוג של טיולי הטרקטורונים בסובב כנרת בתוספת של ספורט ימי (בננה, סקי ים ועוד) באחד מהחופים הסמוכים.

מעבר ליופי המשכר והחד פעמי של נוף הכנרת וסביבותיה, הממד הנוסף של טיולי הטרקטורונים בסובב כינרת הוא ההיסטוריה הקדומה והחדשה של האיזור. מסיפורים ואתרים הקשורים לישוב היהודי בעת הקדומה וישוע הנוצרי שצמח ממנו , דרך סיפורה של העיר טבריה במאות השנה האחרונות דרך עלילות ראשית ההתישבות הציונית בארץ בסוף המאה ה-18, סיפורם של המושבה כנרת, דגניה א' ודגניה ב' ועד לסיפורי העמידה העיקשת של תושבי האיזור מול צלפי הסורים לפני מלחמת יום הכיפורים וסיפורי הקרבות, התעלות המעטים והגבורה שהביאו שקט לאיזור והבטיחו לנו את רמת הגולן. מדריכי טיולי הטרקטורונים בסובב כינרת, כולם תושבי האזור, ישמחו לכבות את מנוע הטרקטורון לרגע, להעמיד פינג'ן קפה על גזיה ולשתף אתכם בסיפורי הכנרת ואנשיה. 

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות