דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
הצעת נישואין

הצעת נישואין מקורית

הצעת נישואין מקורית
הצעת נישואין מקורית

הצעת נישואין מקורית

 

מהי הצעת הנישואין המקורית מכולם? מהי ההצעה שתיצור את החוויה הטובה מכולם?במהלך עבודתנו גילינו את הסוד להצעת הנישואין המושלמת..במאמר זה נחשוף אותו.

 

לכל אחת הצעה..

אין שתי הצעות נישואין זהות. לכל אדם אופי שונה ולכן הצעת נישואין שונה. אנו אומנם מציעים הצעות נישואין בעלות אופי זהה, אך לכל הצעת נישואים יש את הכיוון היחודי שלה. לפני שאנו ניגשים לתכנן הצעות נישואין אנו שואלים שאלות מנחות שיתנו לנו את היכולת ליצור עבורכם את הצעת הנישואין המושלמת.

 

יותר זה פחות

באינטרנט מסתובבים להם עשרות הצעות נישואין בעלות אופי בומבסטי והבטחות למקוריות, הצעות נישואין אשר מבטיחות להוריד את הירח ולהזיז את הים. לאחרונה אף נתקלנו בהצעת נישואין בה עוצר שוטר את הזוג הצעיר בעוון כלשהוא ולאחר דין ודברים כשהכלה לעתיד בשיא הבהלה הבחור שולף את הטבעת ומבקש את ידה. הצעת נישואין זו היא בוודאי מפתיעה אך לא הרבה מעבר לכך. היא ללא ספק הצעה נישואין שתוכננה בידי גברים. הדגש שלנו בהצעות הנישואין הוא על יצירת אווירה מושלמת ורומנטית, אווירה שיוצרת שינוי מהותי מחיי היום היום, ועל רקע אווירה זו אנו יוצרים את הצעת הנישואין המושלמת.

 

טעמים,מגע, וריחות

כשאנו חושבים ליצור רגע רומנטי מושלם והצעת נישואין מקורית, אנו חייבים לתת ביטוי לכל החושים. על בסיס זה יצרנו את הצעות הנישואין היחודיות שלנו. נשים הרבה יותר רגישות מגברים לגירויים חושיים והן מגיבות אליהם בצורה נהדרת. בכל הצעות הנישואין שלנו יש רבדים שונים של הפעלת החושים: עיסוי, שוקולד, ריחות קטורת ועוד ועוד.. הנ"ל יוצרים עזרים נוספים ומחדדים את החוויה.

 

זמן ומקום

לזמן ביום בו נבחר להציע את הצעת הנישואין יש מרכיב קריטי על הדרך בה ההצעה תתנהל. אם למשל בת הזוג שלנו עובדת בעבודה מלחיצה ואנו יודעים שכאשר היא מגיעה מיום עבודה כל מה שהיא רוצה זה מעט להירגע, כל נסיון שלנו להכניס למרחב הזה ריגושים והרפתקאות יהיה מיותר. הזמן צריך להתאים לנו ולבת הזוג שלנו, רצוי שהזמן יהיה ניטרלי ופנוי.  גם למקום בו נבחר לתת ביטוי להצעת הנישואין שלנו יש חשיבות, המקום צריך להיות מקום אהוב, מקום בו אנו מרגישים בטוחים. אין טעם לקחת את בת הזוג העתידית ליער חשוך או ליצור סיטואציות חסרות קשר למציאות.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות