דף הבית
צור קשר
 
אטרקציות לאירועים
קייטרינג
תקליטן לאירועים
צילום אירועים
יום הולדת למבוגרים
השכרת ציוד לאירועים
סדנאות לילדים
סדנאות
יום הולדת לילדים
קורסים
מתנות
הצעת נישואין
חיפוש אהבה וזוגיות
נופש
חבילות ספא
טיול סוסים
הפעלות לילדים
עיסוי
טיול טרקטורונים
טיול טרקטורונים
טיול טרקטורונים ברמת הגולן
טיול טרקטורונים בגליל העליון
טיול טרקטורונים בגליל התחתון
טיול טרקטורונים בגליל המערבי
טיול טרקטורנים בכנרת
טיול טרקטורנים במרכז
טיול טרקטורונים משפחתי
דגמי טרקטורנים נפוצים
סדנת בישול
יום גיבוש
יום כיף
השוואת מחירים
אימוני כושר
מסיבת רווקות
הפעלות יופי & סטיילינג
כללי
עיצוב
לבית
מסיבות ואירועים
מקומות לאירועים
חברות וארגונים
סדנאות והפעלות
יום הולדת
חוויות אקסטרים
חוויות טעימות
פינוקים והפתעות
מסיזומבה של יום הולדת עם אור ארצי
יופי וסטיילינג
מקום לאירוע
מפרסמים באתר
גזור קופון
דרושים לנו
י
יעוץ מיסטי בשיחת טלפון
דף הבית
טיול טרקטורונים

דגמי טרקטורנים נפוצים


דגמי טרקטורונים נפוצים

דגמי טרקטורונים נפוצים

 

טרקטורון  מכל חמשת כלי השטח, הטרקטורון הוא הכלי המוכר ביותר. הטרקטורון הוא כלי שטח פתוח שהישיבה בו היא כמו באופנוע. הטרקטורון החל את דרכו ככלי רכב חקלאי ואט אט חדר אל ליבותיהם של טיילים רבים. רוב טיולי השטח נערכים באמצעות כלי זה. ניתן למצוא טרקטורונים בעלי הנעה 2X4  אך רובם 4X4 . הטרקטורונים המשמשים בטיולי הטרקטורונים הינם טרקטורונים בעלי תמסורת אוטומטית, כך שהנהיגה קלה ופשוטה ומתבצעת באמצעות דחיפת ידית קטנה. הטרקטורונים מיוצרים בנפחים שונים (250- 800 סמ"ק). הנפחים בהם משתמשים בטיולי הטרקטורונים נעים בין 330 סמ"ק לטרקטורונים   2X4  שמיועדים לרוכב יחיד וטרקטורונים בנפח 400-650 סמ"ק שמיועדים לנשיאת שני רוכבים

 

תומקאר – התומקאר הוא גאווה ישראלית, והוא למעשה רכב באגי מתקדם.  בתחילתו דרכו יוצר התומקאר ככלי עזר לצה"ל. שם גם צברו מהנדסי התומקאר את נסיונם, ועם השנים הביאו לעולם כלי שטח מיוחד עם ביצועים יוצאי דופן. לתומקאר בטיחות גבוהה ( שילדה – צינור פלדה מלא, חגורות מירוץ בכל מושב). לתומקאר מרווח גחון של 40 ס"מ, דבר המקנה לו עבירות יוצאת דופן. ישנם תומקארים בעלי 2 מקומות וישנם גם בעלי 4 מקומות, הנהיגה והישיבה בתומקאר זהות למכונית

 

ריינג'ר  הריינג'ר הוא כלי שטח 4X4 שמיוצר ע"י חברת פולאריס. הריינג'ר הוא כלי שטח יעיל וחזק.

שבצורתו מזכיר מעט ג'יפ קטן. ניתן למצוא את הריינג'ר בחקלאות,  בצבא, ובפעילויות שטח שונות. כולם נהנים מיכולות השטח המצוינות שלו. הריינג'ר מצויד בתא בטיחות ובחגורות לכל נוסע. בריינג'ר יכולים לנסוע 3 אנשים, הישיבה היא בחזית הרכב על גבי ספסל אחד.

 

באגי – באגי הוא רכב שטח יציב בעל מרכז כובד נמוך. הבאגי החל את דרכו כרכב שנועד לדיונות (בדרך כלל רכב קטן שהוסב לצורך כך) במשך השנים גילו אנשים רבים את חווית הבאגי והחלו מייצרים באגי בעצמם. כיום גם בישראל יש יברות שמייצרות באגי מקצועי ובטוח שנועד לטיולי שטח בתנאים קשים. לבאגי בדרך כלל 2 מקומות ישיבה והוא מצויד בכלוב בטיחות וחגורות.

 

מיול – ההגדרה הטובה ביותר למיול היא שהוא מעיין הכלאה מוצלחת של טרקטורון וג'יפ. רכב יציב ובטוח בעל יכולת שטח טובות. המיול איטי יחסית ולכן יתאים יותר למשפחות. המיול יקח אותכם לכל מקום בביטחה ובהנאה.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשרתקנוןמדיניות שמירה על פרטיות